Komentáre sú vypnuté na tento post

Zasadal organizačný tím AKADEMU (2009)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ružomberok 8. mája 2009 – Má to /ná/dej je téma tohtoročného AKADEMU.Odklepli ju členovia organizačného tímu v Ružomberku. Náš život je jeden veľký dej. Istota, že všetko čo sa deje vôkol nás má svoj zmysel a dôvod.

Už osemnásty ročník stretnutia vysokoškolákov sa bude niesť v znamení nádeje.  „Prichádza čas, kedy potrebujeme konať konkrétnym spôsobom. Vyjsť do ulíc a svedčiť. Zdôvodniť nádej, ktorá je v nás,“ vysvetlil Ján Butaš.  Podľa hlavného organizátora tohtoročná téma je pokračovaním tej minuloročnej v zmysle plnenia nášho životného poslania.

Od ostatných ročníkov prináša niekoľko pozitívnych zmien. Novinkou je pestrosť a počet workshopov, ktoré budú paralelne prebiehať na rôznych miestach..  „Lepšia je aj programová štruktúra a zaujímaví prednášajúci, prezradil Butaš. Tohtoročný Akadem sa uskutoční v polovici novembra v Ružomberku. Cieľom stretnutia je vzájomné zdieľanie počas práce v skupinkách, získanie nových vedomostí a skúseností z workshopov, ktoré sú spojené s hlavným mottom akcie.

Prvé stretnutie akademickej kresťanskej mládeže sa uskutočnilo v roku 1992 v Banskej Bystrici. Po úvodných ročníkoch sa jeho organizácia presunula po vzniku Katolíckej univerzity do Ružomberka. Podujatie pripravujú koordinátori zo Združenia kresťanských spoločenstiev mládeže v spolupráci so zástupcami Univerzitných pastoračných centier a s Radou pre univerzity Konferencie biskupov Slovenska.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?