Komentáre sú vypnuté na tento post

Prípravy na Beániu 2019 sú v plnom prúde

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nie že by v našom Univerzitnom pastoračnom centre počas semestra nebolo dosť rušno, ale v týchto dňoch je na našej pôde ruchu o čosi viac. Otec Jozef Žvanda, Slávka Rišová a okolo nich usilovná skupinka študentov aj túto jeseň pracujú na príprave Beánie – Plesu študentov KU, ktorú už tradične organizuje Katolícka univerzita v spolupráci s Univerzitným pastoračným centrom Jána Vojtaššáka v Ružomberku.

Balík plný prekvapení

Keď už sa tak ponevieram po kanceláriách a chodbách UPaC, pokúsila som sa z organizátorov vymámiť niečo o pripravovanom programe. Žiaľ, neúspešne. Namiesto toho som takmer utŕžila trstenicou, vraj počas varenia sa do hrncov nenazíza! A tak to u nás len buble a buble a pripravovaný program ostáva veľkým prekvapením. Účastníci sa však určite môžu tešiť na pravú ľudovú hudbu , tanec pod taktovkou diskdžokeja, tombolu a kopec dobrej zábavy. Podujatie bude tentokrát moderovať Matej Stachera a Miška Toholová, okrem toho v organizačnom tíme nájdeme staré aj nové tváre: Na príprave sa podieľa Majo Hucík, Peter Konečný, Radka Surmanková, Jožko Koronczi, Veronika Mrázeková, Patrik Páterek a iní.

Beánia sa tento rok uskutoční vo štvrtok 7.11.2019 o 18. hodine v sieni Veľká Dvorana KDAH. Lístky budú v predaji v kancelárii UPaC od pondelka 14.10., ale v pláne je aj predaj na Fakulte zdravotníctva, ktorý bude dopredu oznámený. Srdečne pozývame všetkých študentov aj zamestnancov Katolíckej univerzity.

 

Slavomíra Mátlová

Foto: Internet

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?