Komentáre sú vypnuté na tento post

Pomôžte podporiť referendum

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Milí priatelia,

do referenda, ktoré sa bude konať 7. februára 2015, nám zostávajú necelé dva týždne. Mnohí ľudia v tom už majú jasno a prídu na referendum povedať 3X Áno! A medzi nimi mnoho osobností. http://www.alianciazarodinu.sk/podporuju-nas/

Podľa prieskumu agentúry Focus (september 2014) by k referendu prišlo 45,5 % ľudí. Je dôležitý každý hlas! Je dôležité, aby každý, kto v tom má jasno, povedal o tom ďalej! Tak ako tieto osobnosti. http://www.alianciazarodinu.sk/podporuju-nas/

Ako dosiahneme potrebnú 50%-tnú účasť?

Ozýva sa nám veľa ľudí z celého Slovenska, ktorí už žijú referendom! Veľké množstvo ľudí ale stále ani nevie, že sa referendum bude konať a ďalší nemali príležitosť sa oboznámiť s dôvodmi, prečo je dôležité. Je preto potrebné, aby sa do informovanosti zapojilo čo najväčšie množstvo občanov, aby sme tak vytvorili veľkú sieť za rodinu. Staňte sa súčasťou tejto „rodiny“ za rodinu, pridajte sa k nám! Povedzte svojim priateľom a známym o referende a povedzte im svoje dôvody, prečo majú 7. februára prísť a vyznačiť na hlasovacom lístku 3x ÁNO deťom a rodine.

Čo môžete urobiť?

Aj Vy môžete byť spolustrojcami dosiahnutia potrebnej účasti. Ponúkame niekoľko tipov:

  1. Vytvorte miestnu bunku kampane a spolu meňte svoje mesto/obec. Rozdávajte spolu so svojimi priateľmi naše letáky na frekventovaných miestach. S úsmevom a milým prístupom sa takto referendum dostane medzi ľudí. TIP: Pri odovzdávaní letáku môžeš používať slogany: Hlasujte v SOBOTU 7. februára v referende! Povedzte 3x ÁNO deťom a rodine! Pomôžte aj vy chrániť deti a budúcnosť Slovenska!
  2. Zorganizujte stretnutie a motivujte ľudí ísť na referendum (napr. s použitím našej prezentácie) vo svojom meste, sídlisku, fakulte, farnosti…
  3. Ak máte účet na niektorej sociálnej sieti, zmeňte si profilový obrázok na obrázok s logom Aliancie. Týmto spôsobom bude pri každej Vašej aktivite aj informácia o referende.
  4. Urobte si svojim telefónom jednoduché video s odpoveďou prečo Vy idete na referendum a zaveste ho na sociálne siete. Dajte nám o ňom vedieť.
  5. Spravte si selfie foto s referendovým materiálom (leták, plagáty, tričko Aliancie za rodinu) a zverejnite ho. Vyzvite 5 svojich priateľov, aby urobili to isté.
  6. Vytlačte si plagát a dajte si ho na svoje okno, dvere, auto, na nástenku v práci.
  7. Informujte a argumentujte na internete v diskusiách pod článkami, blogmi, statusmi na sociálnych sieťach, emailami redakciám. Prepošlite povzbudivé informácie, napr. o tom, že mnohí v tom už majú jasno http://www.alianciazarodinu.sk/podporuju-nas/

Dajte nám vedieť o svojich aktivitách (email, foto, video), radi ich budeme zdieľať, aby sme tak povzbudili ostatných. Propagačné materiály nájdete na našej stránke (alianciazarodinu.sk) v sekcii „Stiahni“ alebo si ich môžete objednať na našich kontaktoch uverejnených na tejto stránke.

Na záver Vás chceme poprosiť, prepošlite tento email všetkým svojim priateľom a známym, aby sa tak informácia o referende a jeho dôležitosti dostala k čo najväčšiemu počtu ľudí.

Ďakujeme! Veľmi si ceníme všetku Vašu pomoc!

Anna Verešová, Anton Chromík a Peter Kremský

hovorcovia Alianciu za rodinu

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?