Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Život je zmena a aj súčasná pandémia Korony priniesla zmenu, priniesla niečo nové alebo veľa nového. To nové nie je iba negatívne, ako to na mnohých miestach dnes vidíme, keď ľudia strácajú istotu, keď sa pod našimi nohami trasie zem, keď sme plní úzkosti a strachu. Táto Korona doba však so sebou priniesla aj veľa pozitívneho, veľa výziev. Tým, že sa už takmer rok nemôžeme poriadne stretávať a byť spolu z tváre do tváre, tým sme boli donútení hľadať náhradné riešenia. Áno, sú to iba náhradné riešenia a dúfame, že iba dočasné, lebo počas posledného roka sme si veľmi pomohli modernými komunikačnými technológiami a platformami, ktoré nám pomáhajú aspoň takýmto spôsobom byť spolu, aj keď momentálne iba vo virtuálnom priestore. Predsa sú nám moderné technológie veľmi nápomocné a aj vďaka ním sa svetom šíri do ľudských sŕdc veľa pozitívneho.

Aj my sme v našom Univerzitnom pastoračnom centre Jána Vojtaššáka v Ružomberku nastúpili na podobnú cestu, vykročili sme na virtuálnu cestu, aby sme sa tak mohli aspoň na chvíľu dotknúť sŕdc našich študentov. Aj preto sme vymysleli projekt VIDEO VZDELÁVANIE a umiestnili sme ho na video kanál YUO TUBE.

Tu je link: https://www.youtube.com/results?search_query=upac+vzdel%C3%A1vanie.

Tu si môžete nájsť naše diela, ako napr. Prednášky z predmetu Sústredenie zo spirituality I. – Spiritualita pravdy; Sústredenie zo spirituality II. – Spiritualita krásy; Sústredenie zo spirituality III. – Spiritualita dobra; Video projekt 77 vrchov a Božie slovo; zamyslenia nad dobrými knihami a rôzne prednášky na rôzne spoločensko-kultúrno-duchové témy.

Na našej stránke Vás chceme upozorniť aj na kvalitné filmy, a tak si v Menu tejto našej stránky môžete nájsť v kolónke: VIDEO VZDELÁVANIE, SKVELÝ FILM: tip na skutočne skvelý film, tipy na skvelé a hodnotné filmy.

Aj preto Vás s láskou pozývame, aby Ste si tieto videá pozreli a určite sa potešíme aj Vašej spätnej väzbe a Vašim nápadom, ktoré nám môžete napísať aj na E-mailovú adresu: upac.vzdelavanie@gmail.com. Ďakujeme Vám a prajeme Vám príjemný duchovný zážitok.

Váš UPaC TEAM, 23.02.2021 Ružomberok

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.