Komentáre sú vypnuté na tento post

Kurz „Objav Krista“

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nie je dobré byť človeku samému…

…a tak sme sa stretli. Animátori z KU. Prijali sme pozvanie Nebeského Otca, ktorý vie, aký vzácny a potrebný je pre nás oddych, ale i formovanie a načerpanie a spolu s o. Ondrejom i – určite z neba poslanými – hosťami sme strávili krásny a BOHaTY víkend. Samotná cesta, poviem vám, stála za to. Hoci sme nevedeli, kam presne vedú naše kroky, previedli nás úchvatným krajom zaplaveným zapadajúcimi lúčmi slnka a naším radostným smiechom a zaviedli do Trlenskej doliny. V sobotu na nás pršali Božie milosti a kúsok i dážď, ale tak upokojujúci a lahodný. V nedeľu sme všetko zavŕšili a nadšení aj nabudení sa vrátili na miesto, kde sme povolaní. Ideme žiť…a slúžiť. S radosťou.

Počas víkendového pobytu na chate, ktorý opísala Zuzka, sme si ako spoločenstvo univerzitných animátorov uvedomili, že chceme hlbšie objavovať krasu osobného vzťahu s Kristom a robiť to spoločne aj s druhými študentmi. Počas akademických misii nám pátri redemptoristi a ich tím laikov ponúkli evanjelizačný kurz Objav Krista. Preto chceme pozvať aj Teba na sériu 7 stretnutí, na ktorých po asi 25 min video-katechézach v následnej spoločnej diskusii a modlitbe budeme objavovať zmysel života každého z nás a Ježišovho poslania v našom živote. Prvé stretnutia sa uskutočnia už tento týždeň a to nasledovne:

Upac – utorok o 13.00, 17.00, streda o 17.30 a 19.00
Ikar – streda o 20.00
Ruža – utorok o 19.30
Trio – streda o 19.30
Nova – streda o 20.00
C-blok – utorok o 19.30
Texikom – utorok o 17.30

Pre doktorandov, zamestnancov a pedagógov kurz Objav Krista prebieha každý utorok o 15.15 hod. v miestnosti UPaB v priestoroch UPaC. Môžeš prísť na ľubovoľné miesto – podľa toho, kedy Ti to časovo vyhovuje. Bližšie info získaš na telefónom čísle: 0908 562539, alebo cez mail: barboravozikova(zavináč)gmail.com

Tak naber odvahu a vykroč k dobrodružstvu, ktoré stoji za to…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?