Komentáre sú vypnuté na tento post

Ako sa rodí malé spoločenstvo na internáte C-Blok?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

autor: Jozef, študent
Pochválený buď Ježiš Kristus! Tak my máme za sebou už tri stretnutia a musím povedať, že Boh mocne koná. Hoci naše spoločenstvo je vekom ešte iba v ,,perinke“,myslím, že vznikajú medzi nami priateľské putá, ktoré verím, že budú čím ďalej pevnieť. Snažíme sa viac spoznávať Krista, jeho lásku, milosti, radosť, ktorá plynie zo života s Ním. Čo znamená povolanie, milosť krstu a ďalšie dobré správy, ktoré čakajú na všetkých, ktorí mu odovzdajú svoj život.

Budeme sa snažiť spolu prekonávať aj prípadne ťažkosti, problémy a starosti. Som presvedčený o tom, že Boh má nesmiernu radosť z každého človeka, ktorý ho úprimne hľadá a ja som šťastný, že môžem byť svedkom toho, ako Boh vylieva svoju lásku na každého jedného z nás. Osobitnú radosť mám z toho, že po stretku sa môžeme stretnúť aj s Kristom prítomným v Eucharistii, vo svätej omši. Ak ešte váhaš či prísť, alebo nie tak určite neváhaj a príď. Máme veľkú radosť z každého nového člena!

P.S. Naše stretko je každý utorok o 19.30 v spoločenskej miestnosti na internáte C-Blok a po jeho skončení je hneď svätá omša. Tak príď!

Jozef Fecenko, animátor

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?