Komentáre sú vypnuté na tento post

Akademické misie na Katolíckej univerzite začali

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Stretnutím misijného tímu s rektorom Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU) prof. Tadeuszom Zasepom, s prorektormi a nepedagogickými pracovníkmi univerzity sa v pondelok 1.10.2012 dopoludnia o 10.00 v Sieni rektorov na Rektoráte KU, začali Akademické misie na KU. Stretnutie viedol vedúci misijného tímu páter Michal Zamkovský CSsR, ktorý vo svojej prednáške obohatenej o hudobné videoklipy uvažoval nad významom samotnej témy Akademických misií: „Kde je Pánov Duch, tam je sloboda“ (2 Kor 3, 17).

Napoludnie o 12.15 v Aule Jána Pavla II. celebroval sv. omšu páter Rastislav Dluhý. Téma jeho príhovoru znela: „Poďte a uvidíte“ (Jn 1, 39). O 16.00 v spoločenských priestoroch PF KU zaznela diskusia hľadajúcich, tzv. Nádvorie pohanov, ktorú s prítomnými členmi misijného tímu moderoval Mgr. Imrich Gazda, PhD. Vyvrcholením prvého dňa Akademických misií na KU v Ružomberku bola večerná mládežnícka sv. omša o 19.30 v Kostole Povýšenia sv. Kríža, ktorý spravujú pátri Jezuiti.

Uvedené podujatia sme s dovolením pátrov redemptoristov zaznamenali aj na audio a video, a tak Vám tu prinášame záznamy niektorých príhovorov.

Jozef Žvanda

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?