Aktivity UPaC v týždni 19.-25.10.2020 a ďalšie informácie

Event details

  • nedeľa | 18. októbra 2020 to pondelok | 26. októbra 2020
  • 20:40
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dobrý deň! Milí študenti, pedagógovia a zamestnanci Katolíckej univerzity v Ružomberku (KU)! My, Vaši kňazi Vás s láskou pozdravujeme a oznamujeme Vám, že vzhľadom na súčasnú krízu pandémie Korona vírusu a na dištančnú formu vzdelávania na KU, boli sme nútení zrušiť väčšinu aktivít, ktoré sa uskutočňujú prezenčnou formou. Nezrušili sme však sväté omše, ktoré budú prebiehať podľa programu. Problém je však v tom, že maximálny počet účastníkov na svätej omši, vrátane kňaza, je šesť osôb. Toto nariadenie platí na celom Slovensku až do odvolania. Tí, ktorí sa chcete zúčastniť svätej omše, zapíšte sa na prezenčnú listinu, ktorá sa nachádza na nástenke pri vstupe do Kaplnky sv. Alberta. Nepíšte tam však celé meno, iba iniciálky Vášho mena, aby sme konali správne v súlade s GDPR. Ešte chceme podotknúť, že sväté omše sú určené predovšetkým pre členov univerzitného spoločenstva KU v Ružomberku.

v pondelok večer o 19.30 budeme ON LINE vysielať z Kaplnky sv. Alberta na KU Vysokoškolskú mládežnícku svätú omšu. Môžete to sledovať na FB UPaC Ružomberok.

My, Vaši kňazi, sme Vám plne k dispozícii v súvislosti s vysluhovaním sviatosti zmierenia, po skončení ktorého Vám môžeme dať aj sväté prijímanie. Nájdete nás podľa programu v priestoroch UPaC. Ak Vám tieto časy nevyhovujú, môžete nás kontaktovať telefonicky, najlepšie správou SMS. Kontakty na nás sú: Róbert Slotka +421 918 337449, Jozef Žvanda +421 918722142

Pozývame Vás k modlitbe posvätného ruženca o 11.45. My sa ho modlievame v Kaplnke, Vy sa môžete s nami prepojiť duchovne. Rovnako to platí aj o modlitbe Korunky Božieho milosrdenstva o 15.00. Vo štvrtok večer o 20.00 máme v Kaplnke sv. Alberta adoráciu. Vy sa môžete s nami prepojiť duchovne.

Prosíme Vás o modlitbu za Božiu pomoc v tomto zápase s pandémiou. Vaši kňazi z UPaC!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0
Connecting
Please wait...
Send a message

Sorry, we aren't online at the moment. Leave a message.

Your name
* Email
* Describe your issue
Login now

Need more help? Save time by starting your support request online.

Your name
* Email
* Describe your issue
We're online!
Feedback

Help us help you better! Feel free to leave us any additional feedback.

How do you rate our support?