Komentáre sú vypnuté na tento post

Veľkonočný Rím? Najvyšší čas sa prihlásiť!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Atmosféra Večného mesta je neopakovateľná. Veľkonočná radosť pridáva Rímu na majestátnosti a veľkoleposti. Aj preto tam počnúc rokom 2002 pravidelne každé dva roky putujeme. Vo veľkonočnom Ríme chceme aj tento rok zažiť univerzalitu Cirkvi. Chceme mať účasť na bohoslužbách Veľkonočného trojdnia, ktorým bude predsedať pápež František. Zároveň chceme navštíviť aj všetky štyri najväčšie Baziliky a významné historické a kultúrne pamiatky mesta Rím. Nechceme obísť ani Vatikánske múzea, kam sme aj v minulosti radi zavítali.

Púť do veľkonočného Ríma pripravujeme v spolupráci nami osvedčenou cestovnou agentúrou Dan-tour a rovnako nami osvedčenou ružomberskou dopravnou spoločnosťou Tomy, čo určite zaručuje kvalitu samotného pobytu a cestovania. Veríme, že vo veľkonočnom Ríme naplno prežijeme tajomstvo Kristovho utrpenia, smrti a zmŕtvychvstania. Za úspešný priebeh tohto podujatia sa pravdaže aj modlíme. Zostáva už iba maličkosť: prihlásiť sa.

Informácie o púti možno nájsť na našej internetovej stránke: www.upac.sk/wps/, na našich nástenkách a priamo v Univerzitnom pastoračnom centre Jána Vojtaššáka (UPaC).

Áno, ak chceme putovať, je najvyšší čas prihlásiť sa v UPaC, a to najneskôr do 10. marca 2014. 

Jozef Žvanda

Foto: Internet

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Odoslať správu

Aktuálne tu nik z nás nie je :/ Zanechaj nám odkaz!

Meno
* Email
* Popíš svoj problém
Prihlásiť sa

Potrebuješ pomoc? Ušetri čas a napíš nám.

Meno
* Email
* Popíš svoj problém
Sme online! :)
Feedback

Pomôž nám zlepšiť sa! Ohodnoť konverzáciu :)

Ako hodnotíš našu pomoc?