Komentáre sú vypnuté na tento post

Dnes nás navštívila Anka Kolesárová

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vďaka duchovnému otcovi Pavlovi Hudákovi, riaditeľovi Centra Anny Kolesárovej vo Vysokej nad Uhom, k nám na pôdu Katolíckej univerzity v Ružomberku dnes v sobotu, krátko pred Prvou adventnou nedeľou, zavítala blahoslavená Anka Kolesárová.

Presnejšie povedané k nám dnes vďaka otcovi Pavlovi Hudákovi, ktorý počas tohto víkendu vedie pre vyše dvadsiatku študentov KU v Ružomberku duchovnú obnovu, dnes zavítala relikvia sympatickej mučeníčky čistoty, blahoslavenej Anky Kolesárovej. Relikvia – čiastočka z Ankinej kosti, je vložená do relikviára v tvare strieborného srdca, na ktorom sa nachádza šestnásť sedmikrások, presne toľko, koľko sa Anka dožila rokov, kým si ju Pán nepovolal k sebe. Spomedzi šestnástich kvietkov – sedmikrások, sú tri väčšie a symbolizujú tri roky, ktoré prežila bez svojej mamky, keď naplno slúžila svojmu otcovi a bratovi Ondrejovi.

Sme šťastní, že sme si toto strieborné srdce s Ankou mohli dnes pritúliť na svoje srdcia a vyprosiť si pre seba a našich mladých študentov dar krásy, čistoty a  nevinnosti. Veď krása má schopnosť priťahovať k Bohu. Ďakujeme Ti, Anka!

Jozef Žvanda

Foto: Jozef Žvanda

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Komentáre sú uzavreté.

0
Connecting
Please wait...
Odoslať správu

Aktuálne tu nik z nás nie je :/ Zanechaj nám odkaz!

Meno
* Email
* Popíš svoj problém
Prihlásiť sa

Potrebuješ pomoc? Ušetri čas a napíš nám.

Meno
* Email
* Popíš svoj problém
Sme online! :)
Feedback

Pomôž nám zlepšiť sa! Ohodnoť konverzáciu :)

Ako hodnotíš našu pomoc?