ThLic. Ing. Jozef Žvanda, PhD.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

E-mail: jozefzvanda@gmail.com      Mobil: +421 918 722142

Kňazom som už takmer 19 rokov, z toho som veľkú väčšinu – celých šestnásť rokov – strávil práve tu v UPaC Jána Vojtaššáka na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Hneď
po vysviacke som sa stal kaplánom v Dome Svätej Alžbety v Košiciach, neskôr som nastúpil do Kňazského seminára sv. Karola Boromejského v Košiciach, kde som pôsobil ako prefekt a mal som na starosti formáciu bohoslovcov. Už tu sa stala práca s mladými ľuďmi zmyslom môjho života a som rád, že som v nej mohol pokračovať aj naďalej, keď som 1. októbra 2001 nastúpil do Ružomberka.
Po Bohu, ktorý je mojou najväčšou záľubou, milujem aj ľudí a futbal, teda život vôbec. Často chodievam na prechádzky do prírody, rád sa bicyklujem, v zime potom bicykel vymením za bežky či klasické lyže. Okrem toho milujem plávanie a neodmysliteľnú turistiku. Mám však veľmi blízko aj k literatúre, jednak k tej odbornej, ako je teologická a psychologicko-pedagogická a jednak k beletrii – hlavne ku klasickej literatúre, rovnako k svetovej ako aj k slovenskej. Mám rád radosť a humor, rád si z niekoho vystrelím a samozrejme som pripravený aj na to, keď si niekto vystrelí zo mňa. Ešte prezradím, že rád sa modlím modlitbu Otčenáš, kde si občas pomýlim chlieb náš každodenný s každodenným rezňom.
Mojou najväčšou túžbou je prispievať k duchovnému rastu mladého človeka, ale aj každého iného človeka. Túžim im pomáhať na ceste ich pozemského života do večného neba.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0
Connecting
Please wait...
Odoslať správu

Aktuálne tu nik z nás nie je :/ Zanechaj nám odkaz!

Meno
* Email
* Popíš svoj problém
Prihlásiť sa

Potrebuješ pomoc? Ušetri čas a napíš nám.

Meno
* Email
* Popíš svoj problém
Sme online! :)
Feedback

Pomôž nám zlepšiť sa! Ohodnoť konverzáciu :)

Ako hodnotíš našu pomoc?