Spevácky zbor

Vstupujt(m)e do jeho brán s piesňou chvály…

Krásny deň milovaní! Sme spoločenstvo mladých ľudí, ktorí sa rozhodli ponúknuť svoje talenty do služby Bohu. V duchu slov zo Žalmu 100: „Vstupujte do jeho brán s piesňou chvály a do jeho nádvorí s piesňami oslavnými“, pripravujeme a nacvičujeme piesne na pondelkové vysokoškolské omše, ktoré bývajú o 19.30 v Kostole Povýšenia sv. Kríža (Jezuitský kostol pri rektoráte KU) . Takýmto spôsobom spolu s našimi univerzitnými kaplánmi a spolužiakmi vytvárame počas liturgie spoločenstvo modliacich sa mladých ľudí, na chválu a oslavu nášho Otca.

Nie sme profesionáli, spievame srdcom a s radosťou :) . Ak rád (rada) spievaš alebo máš dar hry na hudobný nástroj príď medzi nás.

Stretávame sa pravidelne na nácviku v pondelok o 18.00 v priestoroch Katedry hudobnej výchovy (pri Rektoráte KU) v miestnosti č. 110. Teší sa na teba Michal, Jozef, Marek, Lucka, Veronika, Tomáš, Anička, Kika, Braňo, Janko, Anna, Peter, Janko, Andrej, Marek, Peter, Mária, Patrik, Martinka, Maťka, Bibka, Matej, Tomáš, Dušan, Danka a Megi.

Ak máš nejaké otázky príď za nami po mládežke, alebo kontaktuj Megi: magdalenal(zavinac)inmail.sk

Magdaléna Lazúrová